21. 08. 2014
1.9. - Poprvé do školky...

Vážení rodiče,

Vaše dítě v pondělí 1. 9. nastoupí poprvé do školky, udělejte si čas, abyste první den mohli se svým dítětem alespoň hodinu pobýt ve třídě – pro dítě i pro Vás je to významný a zároveň náročný den. První den prosíme, abyste přišli s dítětem do 8,00 hodiny. Pro snadnější adaptaci doporučujeme dítě v prvních dnech nenechávat samo hned celý den, ale to už záleží pouze na Vás a Vašem dítěti, paní učitelky Vám rády poradí.

Když se budete s dítětem ve třídě loučit, udělejte to krátce a „bezbolestně“, dobu loučení neprotahujte. Z našich zkušeností víme, že mnohdy rodič snáší odloučení hůř než dítě a přenáší na něj své obavy. Je to pro Vás těžké, ale překonejte se, neboť jinak svému dítěti adaptaci jen zhoršíte.
Domluvte si se svým dítětem v kolik hodin ho vyzvednete a ukažte mu, že se těšíte na shledání s ním. (více k adaptačnímu režimu naleznete v Sekci - Slovo ředitelky, případně v Kukátku - Nastupuji v září do školy, ze dne 2.7.2011).

Platby
První platbu budete provádět během měsíce září - po přihlášení do své třídy naleznete zde kolonku po pravé straně Moje platby (kliknete) - tam se Vám objeví výše platby - školné+stravné (zřejmě první týden v září). Platbu můžete provést:
  • na účet (číslo účtu naleznete na nástěnce při vchodových dveřích). Variabilní symbol - příjmení dítěte (dopsat můžete platba za - školné, stravné, plavání, flétna....)
  • hotově u p. ekonomky - budou vypsány dva termíny (písemně na vstupních dveřích). Ekonomku najdete - vstupní dveře Včelky, po schodech nahoru, vpravo (u šatny Včelek).
  • výše stravného - celodenní + nemléčná dieta 30,- Kč, bezlepková dieta 35,-Kč, odklad školní docházky 31,-Kč

Pod kolonkou Moje platby, je kolonka Omluvit dítě on-line.

Vašim dětem i Vám přejeme pohodový klidný start, pevné nervy i pochopení. Věříme, že budeme vzájemně dobrými partnery a společně pomůžeme dětem usnadnit první kroky..

Dnes je 19. 08. 2019
svátek slaví Ludvík

28. 05. 2019