Seznamte se
Naše školka
Je jako jediná v Havířově zařazena do celonárodní sítě mateřských škol podporující zdraví, tzn. že splňuje kritéria pro udělení certifikátu SZÚ. Zároveň smí užívat logo „Zdravá mateřská škola“. Dodržování kritérii a oprávněnosti držet tento certifikát je pravidelně kontrolováno.

Navštěvuje ji 108 dětí rozdělených do 4 věkově smíšených tříd .

Smíšené třídy umožňují dětem poznat přirozené lidské vztahy ve společnosti, neoddělují „malé“ a „velké“, naučí je vzájemně se respektovat a tolerovat, pomáhat jeden druhému.

  

Děti mají pevný denní režim, v rámci dopoledního zaměstnání preferujeme pobyt na čerstvém vzduchu, odpoledne je pak prostor vyčleněn pro individuální programy a hru.

Všechny třídy jsou organizovány do několika zón: jídelní a pracovní, hrací a odpočinková, což dětem umožňuje v klidu pracovat a i v průběhu hry si kdykoli odpočinout.

Pro děti je zajištěna strava dle zásad zdravé výživy, složení stravy můžeme sami ovlivňovat, jelikož školka provozuje vlastní kuchyni vybavenou dle nejnovějších norem. Školní jídelna připravuje i bezlepkovou a nemléčnou dietu. Složení a náplň jídelníčků je kontrolováno a konzultováno s nutričním terapeutem.

Dnes je 17. 07. 2019
svátek slaví Martina


  28. 05. 2019
Ukončení programů

  23. 05. 2019
VOLBY - organizace třídy Medvíďat

  07. 05. 2019
Angličtina


Poslední příspěvek
21. 11. 2016


Anketa:
Není vypsána
   © 2007-2019 TAMERO | Vyrobil josefsvoboda.com | © Ilustrace Adolf Dudek   Celkem návštěv: 541497 | Dnes: 67