Seznamte se
Adolf Dudek

je patronem naší MŠ. Je ilustrátorem velkého množství nádherných knih pro děti. Také umí děti krásně pobavit a zároveň ukázat, jak vzniká vše spojené s tužkou, štětcem a barvami. Se svými vystoupeními již několik let křižuje Českou republiku.

Naše spolupráce se začala vyvíjet v roce 2006, kdy pro mateřskou školu Balzacova vytvořil logo i maskoty tříd.

Na oplátku jsme mu pomohli vytvořit program pro děti z mateřských škol. Paní ředitelka Miroslava Turecká se podílela na scénáři a naše děti byly prvními testovacími diváky. Jak se jeho vystoupení pro MŠ líbí dětem dnes se můžete podívat ve fotogalerii na www stránkách pana Dudka.

Dnes je 18. 10. 2017
svátek slaví Lukáš

© 2007-2017 TAMERO | Vyrobil josefsvoboda.com | © Ilustrace Adolf Dudek   Celkem návštěv: 351080 | Dnes: 291