Sponzoři

Velmi si vážíme nabídky firmy Malíři natěrači k výmalbě po rekonstrukci přípraven jídel pro děti v letošním roce. I přestože Adámek již nastupuje do základní školy, firma zdarma provedla výmalbu. Moc děkujeme! Tato firma pomohla škole s vyřešením podhledu k zastínění na terase školní zahrady v roce 2014, rovněž provedla výmalbu s tapetováním místnosti, kde budou probíhat programy pro děti i relaxace v roce 2015 a v neposlední míře v roce 2016 provedla výmalbu dvou tříd s tapetováním.

Firma zajišťovala škole vyčištění podlahových krytin, lina po rekonstrukci a malování. Cena byla pro školu velmi příznivá. Děkujeme.

Mateřská škola si váží partnerství s uvedenou firmou, která se stará a hlavně udržuje akvárium pro děti v perfektním stavu. Klikem se opět dostanete na jejich www.stránky. Děkujeme

Velmi si vážíme a oceňujeme pomoc při ořezu vzrostlých tují, prořezání habrového labyrintu, jabloní. Klikem na MoVa Zahrady se dostanete na jejich www.stránky. Děkujeme

Gymnázium J.A.Komenského

Děkujeme paní Nogové a jejim žákům za úžasnou spolupráci při tvorbě loga našeho Školního vzdělávacího programu. Spolupráce i nadále pokračuje - žáci nám obnoví výmalbu včeliček na stěnách a připraví pro děti zajímavé omalovánky.

KANLUX

Firma Kanlux pomohla škole vyřešit nové moderní osvětlení ve třídách ve formě LED. Škola by si nemohla finančně dovolit toto úžasné osvětlení. Škola obdržela sponzorsky 36 ks osvětlení a na ostatní získala výraznou slevu. Děkujeme firmě, že má ve svém obzoru i mateřské školy!!!

Galenika Dental

Tato firma je pravidelným donátorem školy. Každoročně pomáhá s finančním zajištěním různých aktivit školy, s nákupem didaktických pomůcek. V letošním roce zakoupila digitální pianino v hodnotě 19 000 Kč.

SmartCoat

Naše škola byla vybrána pro celorepublikový PROJEKT GREENSHIEDL zaměřený na zvýšení kvality čistoty ovzduší pomocí nejmodernějších nanotechnologických aplikací. Na ošetřených plochách vznikají tzv. EcoAktivní antibakteriální povrchy, jejichž účinnost je garantována po dobu 24 měsíců. Jednou z výhod, kterou nástřik garantuje je, že v době smogových situací nebudou děti pobývat ve vydýchané třídě, neboť tato nanotechnologie masivně ionizuje vnitřní prostředí. Nano suspenze byla aplikována v celé budově specální postřikovou technologií na stropy a stěny. Měsíčně budeme zasílat podklady k vyhodnocení účinnosti nástřiku odborné konzultantce Projektu, primářce dětského oddělení městské nemocnice Karviná – Ráj MUDr. Lence Bőhmové. Po havárii s vodou - po výmalbě třídy Medvíďat i Ježků ošetřeny opětovně

Havířovská teplárenská společnost podpořila poprvé náš projekt v rámci obnovy školní zahrady. Nyní přispěla k nákupu inhalátorů.

Projekt "Partnerská školka Adolfa Dudka" a projekt www stránek vymyslela, připravila, partnery vyhledala, oslovila, nadchla pro spolupráci a zrealizovala Nicole Trechová.

Vytvořil komplexní webové řešení, přímo šité školce na míru, s ohledem na jednoduchou a uživatelsky přívětivou práci s administrační sekcí a kvalitní design webové i "neviditelné" části.

Logo MŠ, maskoty tříd i všechny obrázky pro web nakreslil Adolf Dudek.

Nadace ČEZ podpořila již druhý projekt. První projekt "Oranžové hřiště" vyřešil propojení terasy s multifunkčním hřištěm. Druhý projekt ve výši 230 000,-Kč směřoval k modernizaci výuky. Byly pořízeny dvě interaktivní tabule.

Sponzoři - rodiče

poděkování rodičům...Velmi si vážíme finanční pomoci rodičů a touto cestou bychom chtěly moc poděkovat za nákup čističky vzduchu do třídy Ježků (zajistily dvě maminky). Poděkování posíláme i rodiči do třídy Včelek, který vyšší finanční částkou podpořil nákup interaktivního Magic boxu. Další poděkování posíláme mamince do třídy Ježků, která zakoupila pro všechny třídy kvalitní dezinfekci nebulizátorů (náustků) k inhalaci . Školu podpořil částkou 3 000,-Kč pan Šindler, další rodiče přispívají formou finančního daru - jedná se o děti, které již nemusí platit "školné" , rodiče v platbě pokračují. Děkujeme i za další nabídky (úhrady autobusů k výjezdům), které rády využijeme - pro děti bude jistě překvapení, když Mikuláš letos bude velmi netradiční...vyjedeme ho hledat i jeho nadílku, snad i čerta, andílka..., kde? Ještě neprozradíme! Velmi si vážíme i "nefinančních" nabídek a tímto děkujeme mamince ze třídy Berušek, která zajistila v měsíci listopadu programy pro děti se zubní dentistkou. Moc děkujeme za Vaši přízeň škole.

Nadace OKD nám zásadním způsobem finanančně přispěje na projekt urbanizace školní zahrady. Velmi děkujeme! Více v sekci Kukátko - Projekty.

Technické služby Havířov, a. s., nám finančním přispěním pomohou zrealizovat projekt urbanizace školní zahrady. Děkujeme!

Společnost působící v oblasti nakládání s odpady. Pomohla mateřské škole při urbanizaci zahrady bezplatným uložením odpadu. A opravdu toho nebylo málo - přes 480 tun !!! Děkujeme !

Firma HRAS vznikla již v roce 1991 jako v ČR první specializovaná výhradně na zařízení pro dětská hřiště. Ve vztahu k zákazníkovi usiluje vždy o zodpovědný a osobní přístup. Neváhejte se o tom přesvědčit sami a na dětech si ověřte, že "HRA S námi baví ... ". Děkujeme za bezplatně poskytnuté služby při montáži prvků !

Dnes je 16. 12. 2017
svátek slaví Albína

11. 12. 2017
Karate