11. 04. 2019
ŠVP, DĚTI VZKAZUJÍ DOMŮ:

VOJTA: „Těším se na vás, na hřiště, na procházku a na návštěvu.“

EMA: „Maminko, jsem moc ráda, že jsem dostala dopisy, starej se o polštářek pejska. Moc se na tebe těším maminko, tatínku, Klárko, babičko a druhá babičko Květo a na Frenkýho.“

KRISTÝNKA: „Mám vás moc ráda a děkuji za pohledy, líbí se mi ve školce v přírodě.“

TEREZKA:„Ahoj moje maminko, tatínku, Rozárko, už se těším na vás, až pojedu domů a až budu mít nové kolo, měnící polštář a už bych chtěla být doma.“

CLAUDIE: „Ahoj maminko, tatínku, Sanynko, poslali jste mi moc hezké dopisy, postarejte se o Sanynku a těším se až budu mít nové kolo.“

JOACHI: „Maminko, tatínku a můj bráško, moc se na vás těším a poslali jste mi hezké dopisy. Už se mi stýská a těším se na vás. A pro babičku a dědu: Prosím vás, aby jste se měli moc dobře, moc se mi tu líbí.“

SOFIA: „Ahojte maminko a tatínku, moc se na vás těším. Až přijedu, povyprávím vám všecko, co jsem zažila a jak to tam vypadalo. Těším se na vás a posílám hodně pusinek.“

NATY: „Mám vás moc ráda, jela jsem autobusem do školky v přírodě a moc moc moc vás miluju, a až přijedu, řeknu, co tam bylo a aspoň, že bude diskotéka. Posílám hodně pusinek.“

VERUNKA: „Milá maminko, posílám vám spustu pusinek, až přijedu, všechno vám povím.“

ANIČKA: „Milá maminko a tatínku, posílám vám hodně pusinek, pozdravte prosím dědu.“

AMÁLKA: „Mami a tati, posílám vám moc pusinek, pozdravte mého dědečka a babičku, až přijedu, všechno vám povím.“

NINA: „Milý tatínku, posílám ti hodně pusinek. Ahoj maminko a Timeiko a Týnko, posílám vám všem hodně pusinek.“

LAMBI: „Mám všechny ráda, nejlepší tady je, že mám koupelnu přímo u pokojíčku. Škoda, že nemám doma takový tobogán, který tady je.“

ONDRA S GÁBI: „Ahoj maminko a tatínku a Zuzko a zvěři, máme vás moc rádi a už se zase těšíme, až spolu budeme blbnout. Posíláme moc pusinek.“

NELA: „Mám vás moc ráda, škoda, že u nás doma není taky skřítek, který nám každé ráno nechává bonbónky pod polštářem.“

SAM: „Těším se moc domů a půjdeme spolu na procházku.“

ELIŠKA: „Mám se tu krásně a mám tu spoustu kamarádů.“

ŠIMON: „Těším se na tebe maminko.“

LEA: „Už se nemůžu dočkat, až budu doma a na posteli se mi spí dobře, a těším se na diskotéku.“

KÁJA: „Moc se mi tu líbí, těším se domů.“

VALINKA: „Strašně moc se mi líbí ta klouzačka, co tu je.“

ONDRA: „Ahoj maminko, tatínku a Matěji. Je mi po vás smutno. Už se těším, až přijedu domů si s vámi pohrát. Chtěl bych nějaké překvapení. Včera jsem lezl a horolezecké stěně, při druhém pokusu jsem vylezl až nahoru, už to dokážu! Chtěl bych už vidět Jackienku.“

KUBA: „Já nechci nic vzkázat, já si to doma řeku sám.“

IVANKA: „Ahoj mami, tati a Vojtíšku, moc se těším, až vás uvidím, moc, moc, moc, moc.Těším se taky na Tobíčka. Posílám vám všem hodně pusinek a srdíček, každému posílám pět.“

JULČA: „Milá maminko a milý tatínku, moc se na vás těším, až vás uvidím. A bude tam určitě babička a dědeček a babča. Posílám vám tisíc sto pusinek. Mám vás moc ráda všechny.“

ŠIMON P.: „Čau mami, jak se máš mami a tati? Připravím vám dnes překvapení a zítra vám ho přivezu do Havířova. I pro babičku budu mít překvapení i pro mojeho Tomíka budu mít překvapení. Zdravím babičku a dědu z Karviné, i strejdu. Dostal jsem o vás hezké pohledy. Těším se na vás všechny. “

FELIX: „Ahoj mami, pořád mě hledá Alexa pod postel? My jsme byli na bungee trampolíně. Těším se na Alexu.“

MATYÁŠ: „Čau mami, jak se máš?“

BARČA: „Ahoj moje milované maminko. Moc tě miluju a jsem ráda, že jsi mi poslala tak nádherné dopisy. A měla si na počítači pravdu, že tu máme takové nádherné hřiště a počasí, ale dnes to počasí nebylo pěkné. Byla zima. Už se na tebe těším. Těším se na vás všechny, až spolu něco podnikneme. Děkuji za všechno, co jsi mi poslala na počítači, vážím si toho. Jsem na pokoji s Izabelkou a Nikolkou. Ani jeden večer jsem nebrečela. Těším se i na tebe Debinko a posílám pusinky, posílám ti i mojky. Až přijedu, tak ti všechno povyprávím maminko, tatínku, Kristýnko a brácho. Posílám pusinky Kristiánkovi a Nikči. Kubík měl navíc flašku na pití, tak mi jí půjčil.“

NIKOLKA: „Ahoj mami, moc se na tebe těším, až mi koupíš ty nové brusle. Těším se na tebe a ty na mě určitě taky. Mám tě moc ráda. A jestli chceš vědět, s kým spím na pokoji, tak spím s Izabelkou a Barčou. Moc si to tady užívám. Všechny ty pohledy, co jsi mi poslala jsou moc hezké. Moc tě miluju. A některé věci si mi zapomněla zabalit, papuče, pytel na špinavé prádlo, brýle, novou flašku a na rty TO. To je všechno. Klouzačka, trampolína, tobogán a horolezecká stěna jsou bezva.“

IZABEL: „Ahoj maminko, Staníčku, strejdo a Minie. Stýská se mi po vás, ale už tu máme jen jednu noc, to už vydržím. Máme tu lepší klouzačku než v Havířově. A je tu i lepší trampolína a všechno. Líbí se mi tady, jak spím a dostávám bonbóny pod polštář. Dnes jsem oslavovala svátek, všem dětem jsem dala bonbónek a pár mi jich ještě zbylo. Na pokoji jsem s Barčou a Nikolkou. Ještě jsem nic neztratila.Nejlíp se mi spí s pejskem a druhým pejskem.“

Dnes je 19. 04. 2019
svátek slaví Rostislav

© 2007-2019 TAMERO | Vyrobil josefsvoboda.com | © Ilustrace Adolf Dudek   Celkem návštěv: 530766 | Dnes: 72