Seznamte se

Logo


Vlastní logo nám pomáhá identifikovat MŠ, odlišit ji od ostatních. Logo vybírali rodiče spolu s dětmi z mnoha návrhů. Zvítězilo toto, je radostné, srdečné, vyvolávající pocit dobré nálady, příjemného prostředí. Je to pro děti první příležitost pro uvědomění si pocitu sounáležitosti, hrdosti, ctižádosti při příležitosti reprezentace školy na mnohých akcích.

Kliknutím na obrázek se Vám logo otevře a Vy si můžete jej můžete uložit do svého počítače.


Vývoj loga

Protože jsme chtěli, aby bylo logo školy i maskotů jednotlivých tříd vlastní jak dětem, tak rodičům, aby bylo blízké Vašim srdcím, navrhl pan Dudek několik variant, které jsme u rodičů i dětí pečlivě a poctivě testovali. Po vyhodnocení výsledků byly vybrány nejlepší varianty, které se následně barevně zpracovaly. Jak celý vývoj a výběr log probíhal si můžete s námi i po letech prohlédnout.

Maskoti tříd


Vývoj loga mateřské školyVlajka


Symbol "státnosti", prezentuje hlavní symbol MŠ. Ve většině případů je umístěna na budově školy. V případě, že děti školku reprezentují na sportovních a jiných soutěžích, berou si vlajku s sebou.
           

Hymna


Hymna "Házej kostkou, kutálej" byla pečlivě vybrána a nazpívána samotnými dětmi, nahrávka vznikla v profesionálním studiu. Symbolizuje to, co je hlavní náplní dětí v MŠ, tj. hravost, poznávání, kamarádství. Zde si ji můžete poslechnout nebo stáhnout do svého počítače.

Aplikace symbolů MŠ


Podívejte se, jak nám to sluší! Toto jsou naše krásné oblečky.
Také máme vlastní školkový hlavičkový papír, někteří školáčci dostali vzpomínkovou knížku, jiní při zápisu sešitek s omalovánkami - symboly jednotlivých tříd.

                       

Dnes je 17. 07. 2019
svátek slaví Martina


  28. 05. 2019
Ukončení programů

  23. 05. 2019
VOLBY - organizace třídy Medvíďat

  07. 05. 2019
Angličtina


Poslední příspěvek
21. 11. 2016


Anketa:
Není vypsána
   © 2007-2019 TAMERO | Vyrobil josefsvoboda.com | © Ilustrace Adolf Dudek   Celkem návštěv: 541500 | Dnes: 70