Programy pro školní rok 2018/2019

• Plavání - od září do prosince

• Angličtina

Keramika

Kreativní tvoření vede paní učitelka Bc. Kunčická Hana.

Cílem je seznámit děti s možnostmi hlíny, glazury, rozvoj fantazie a tvořivosti, posílení jemné motoriky. Děti budou své dovednosti prezentovat při nejrůznějších příležitostech, výstavách.

Co budou děti potřebovat: zástěru proti zašpinění oděvu

Cena: 150 Kč/ měsíc

Flétnička

Hudební program, vede Silvie Pavlasová.

Cílem je seznámit děti s krásou nástroje, probudit v nich rytmus a cit, ukázat jim možnosti flétničky... Děti během roku zvládnou používání, správné dýchání, naučí se písně různého žánru Své dovednosti budou prezentovat na různých vystoupeních.

Cena:  zdarma

Karate

Judo Cvičení povede zkušený trenér. Protahovací a posilovací cviky, zvládnout rytmus, tempo a orientaci v prostoru. Co budou děti potřebovat: volné oblečení.

Cena: 250,-Kč/měsíc

Angličtina

Program pro předškolní děti je zaměřený na seznámení se s cizím jazykem, obohacení slovní zásoby o cizí slovíčka, prohlubování zájmu o cizí jazyk. Vše přirozenou a zábavnou formou, které je blízka jejich věku.

Výuku povede Mgr. Zuzana Synková.

Všeználek

Program pro předškolní děti zaměřený na předmatematické dovednosti s využitím metody profesora Hejného. Povede Bc. Věra Kvapulinská.

Cílem je zvládnutí dovedností potřebných pro oblast matematiky - práce dle instrukce (skládání papírů, stříhání...), představy o číslech v jiných vazbách, orientace na ploše, v prostoru, rozvoj logických představ, paměti...

Zvídálek

Program pro předškolní děti zaměřený na předčtenářské dovednosti s využitím projektu Celé Česko čte dětem. Povede Zuzana Motalová a Bc. Miroslava Turecká. Cílem je zvládnutí dovedností potřebných pro oblast čtení, psaní - poslech prózy, poezie (zvládnout naslouchání s porozuměním textu, posilování mechanické paměti, práce s textem, rozklady...

Logohrátky

"Povídálek" Program pro předškolní děti zaměřený na procvičování výslovnosti (nejedná se o nápravu řeči!!!), sluchu. Pro děti mladších věkových skupin-prevence. Povede Bc. Radana Jakubišinová. Cílem je zvládnutí správné výslovnosti, rozšíření slovní zásoby...

Plavání

Zajišťuje plavecká škola Delfínek - 12 lekcí. Výuka bude probíhat v nově rekonstruovaném bazénu Hala Slávia. Plavání bude probíhat v dopoledních hodinách. Počet dětí je omezen na 24 dětí/ kurz

Lyžařský výcvik

V případě zájmu rodičů proběhne v zimních měsících týdenní lyžařský výcvik. Odjezd každý den ráno, návrat k obědu. Výcvik povedou zkušení lyžařští instruktoři. Podmínky a cena bude projednána v případě zájmu na informativní schůzce.