Projekty   

 SE SOKOLEM DO ŽIVOTA aneb SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY                                                                                            

V projektu s názvem Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se zaměřuje na nejmladší generaci - na předškoláky.

Děti se učí vnímat pohyb jako přirozenost a součást jejich života a to díky kladné motivaci, při které je všemi aktivitami provází postavičky zvířátek.
SYSTÉM PODPORY PROFESNÍHO ROZVOJE UČITELŮ A ŘEDITELŮ

Zapojili jsme se do projektu Systematické podpory pro všechny učitele a ředitele, který nabízí inspiraci, aktuální informace a zkušenosti. Pomáhá učitelům učit. Přispívá k profesnímu rozvoji ředitelů. Propojuje školy.


 ŠABLONY III MŠ BALZACOVA

Mateřská škola opět získala finanční podporu v rámci šablon III na zajištění vzdělávání dvouletých dětí - financování chůvy v MŠ Balzacova a v MŠ Kosmonautů v částce 462 000,-Kč.

ŠABLONY II MŠ BALZACOVA

Mateřská škola opět získala finanční podporu v rámci šablon II na zajištění vzdělávání dvouletých dětí - financování chůvy v MŠ Balzacova a v MŠ Kosmonautů v částce 730 00,-Kč.


 ŠABLONY I MŠ BALZACOVA                                                                                 

Mateřská škola získala finanční podporu v rámci šablon I na zajištění vzdělávání dvouletých dětí - financování chůvy v MŠ Balzacova v částce 433 000,-KčOZDRAVNÉ POBYTY DĚTÍ


Státní fond podpořil projekt mateřské školy "Za tajemstvím do přírody – stejná a přece jiná" v částce 210 000,-Kč. Děti prozkoumají v průběhu dvou let nádhernou přírodu Vysočiny i Jeseníků.

                     


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.