Co dělám doma, když nesmím do školky...

Milí rodiče,

přidejte se k nám. Pošlete nám fotky - jak trávíte čas se svými dětmi právě v tomto nelehkém čase na mail [email protected] a já je přidám do fotogalerie "Co dělám doma, když nesmím do školky"nebo pošlete vzkaz kamarádům, paním učitelkám do komentářů, které jsou u článku "Co se děje ve školce právě teď". Budeme moc rádi za Vaše příspěvky.

Děkujeme a přejeme všem "hlavně to zdraví"

• Vzkaz od Sofinky - Mějte se krásně a všem přejeme hodně zdraví. Posílám fotečky.
  • Vzkaz od Laurinky - Zdravime,posilame nejake fotecky od Laurinky.Hodne zdravi prejeme vsem.Fotecky jsou z Prasive a Zermanicke prehrady
  • Vzkaz od Adélky - všechny moc zdraví a posílá fotečky
  • Vzkaz od Marušky - S Maruškou Vás moc zdravíme, doma vymýšlí různé blbosti, dokonce se chtěla naučit i bruslit...chodíme na procházky... Začali jsme vyrábět velikonoční výzdobu. Doufáme, že ještě tento školní rok se uvidíme, potřebuje mezi děti...zdravíme Povalovi
  • Vzkaz od Valči, Sofči a Andýska - Zdravíme všechny a posíláme fotky z dnešního výletu s Valčou. Hřiště jsme měli celé pro sebe...;) Moc všechny zdravíme a doufám,že si užíváte hezkého počasí tak jako my... Sofinka,Valinka a Andreasek
  • Vzkaz od Davídka  - všechny moc zdraví a posílá fotečky
  • Vzakz od Klárky - Dobrý den, zdravím paní učitelky, děti ze školky a moji kamarádku Lauru. Doma jsem s mojí mamkou Simonou, vymýšlíme vše možné, ať se nenudíme. Ven vycházíme jen nakoupit. Zvládneme to, jen to ustát. Myslete pozitivně i v této situaci, jsme na cestě k lepšímu... Posíláme nějaké fotky, co vyfotila mamka a těším se na fotky vás. S pozdravem Klárka a její mamka.
  • Vzkaz od Karolínky - posílá pozdravení
  • Vzkaz od Ellenky - Dobrý den paní učitelky, všechny Vás zdravím a zde Vám s mamkou posílám fotky, co dělám, když nesmím do školky. Ještě před rokem jsme neměli balkon a teď jsem ráda, že ho máme. Mamka nám dala na balkon tabuli na kreslení. Když je hezké počasí, tak se sestřičkou (Áďa) malujeme. Také máme na balkoně bublifuk (foto). Přes den si hraji s Áďou. Hrajeme si například s legem, postavičkami tlapkové patroly a koukáme na pohádky. Když mamka vaří, tak jí pomáhám. Jednou jsme dělali šišky s mákem, tak jsem dělala z těsta šišky a potom jsme připravovali pudink (foto). Také jsem babičce a dědovi udělala roušku z papíru (foto). Mamka mi taky připravuje pracovní listy, podobné jako máme ve školce. Každý den hrajeme s Áďou, mamkou a taťkou stolní hry (foto), např. Panika v zoo, Dobble Harry Potter, pexeso.... Také mi mamka dovolí hrát na X-boxu anebo se učím psát na počítači. Doma je to fajn, ale už bych chtěla i do školky. Je mi smutno po kamarádek a po všech paních učitelkách, hlavně po paní učitelce Radce a Zuzce. Hlásím, že jsme doma všichni zdraví. S pozdravem ELEN, ÁĎA, TÁTA A MÁMA (to co je velkými písmeny, tak psala Elenka) Elen Pleyerová (Ježci)
  • Vzkaz od Nelinky - Dobrý den, posíláme s Nelinkou z medvíďat fotečky, jak to zvládáme doma. Nelince se po školce moc styská, všechny zdravíme a přejeme ať jste hlavně zdraví Nová Denisa a Nelinka Melníkova
  • Pozdravení posílá Gábinka Laurinka - posílá všem pozdravení