Máme sociální sítě!

Milí rodiče,

s velkou radostí vám oznamujeme, že naše mateřská školka nově spustila oficiální sociální sítě!

Tento krok nám umožní být s vámi v ještě užším kontaktu a sdílet aktuální informace, fotografie i zajímavosti z každodenního života vašich dětí. Zároveň to bude prostor, kde můžete nahlédnout do dění ve školce.

Proč jsme založili sociální sítě?

V dnešním digitálním světě se sociální sítě staly důležitým komunikačním nástrojem. Díky nim můžeme:

• Sdílet novinky a informace: Pravidelně vás budeme informovat o akcích, výletech, oslavách svátků či jiných aktivitách, které pro vaše děti pořádáme.
  • Fotografie a videa: Na sociálních sítích budete mít možnost vidět fotografie a videa z každodenního života dětí ve školce. Zachytíme pro vás krásné momenty z her, výuky nebo společných akcí.

Jaké sítě využíváme?

Pro zajištění maximální dostupnosti jsme se rozhodli využít několik sociálních sítí. Zde je přehled, kde nás najdete:

• Facebook: Zde budeme sdílet hlavně fotografie, události a důležité oznámení. Skvělé pro rychlé a přehledné informace!
  • Instagram: Ideální platforma pro fotografie a krátká videa. Můžete tak sledovat každodenní radosti vašich dětí a školkový život ve vizuálně přitažlivé formě.

Jak nás můžete sledovat?

Sledování našich sociálních sítí je jednoduché. Stačí se přihlásit ke svým účtům na daných platformách a vyhledat naši školku podle názvu (odkazy vám zašleme). Doporučujeme vám **zapnout si oznámení**, abyste měli jistotu, že vám neunikne žádná novinka!

Odkaz na Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61565140687985 (Název stránky: MŠ Balzacova)

Odkaz na Instagram: https://www.instagram.com/ms_balzacova/ (Název stánky: ms_balzacova)

Soukromí a bezpečnost

Velmi dbáme na ochranu soukromí vašich dětí. Všechny zveřejňované materiály budou pečlivě vybírány, abychom zachovali respekt k právu na soukromí každého dítěte i rodiny. Budeme přidávat pouze skupinové fotografie, nikoliv jednotlivé děti.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se, že prostřednictvím sociálních sítí budeme moci sdílet radosti a úspěchy vašich dětí ještě více než doposud.

S přáním krásného dne, Vaše Balzačka.